Konkurs „na dzień dobry”

Konkurs „na dzień dobry”

Konkurs

konkursZ okazji powstania bloga przy sklepie chemiainstalacyjna.pl organizujemy dla swoich czytelników konkurs.
Zadanie konkursowe polega na napisaniu komentarza pod dowolnym wpisem.

 

Nagrodą jest zestaw składający się z ładowarki samochodowej USB oraz długopisu.

Konkurs będzie trwał do końca stycznia, nagrodę wyślemy pocztą. Laureata powiadomimy mailowo.

28 myśli nt. „Konkurs „na dzień dobry”

 1. Super zestaw, zwłaszcza dla mojego męża, który już nie się nie wytłumaczy, że bateria mu padła, względnie że nie miał czym dopisać produktu do listy zakupów

 2. Właśnie taki zestaw mi się marzy. Ładowarka – niezbędna podczas każdej podróży. Już nigdy nie martwił bym się, że mój telefon komórkowy „padnie” podczas dłuższych wypraw. A długopis – zawsze przydatny.

 3. Jestem osobą pracującą 24h na dobę. Mój telefon czy to służbowy czy prywatny dzwoni co 2 minuty oznajmiając niekończącą się fale rozmów a co za tym idzie siła baterii maleje w ciągu kilku godzin. Zestaw jak najbardziej mi się podoba i się przydał! Pozdrawiam serdecznie! :)

 4. ale czaaaad. blog dla prawdziwych fachowców, z prawdziwymi ekspertami to zawsze coś innego w necie Jakże to, blog o chemii instalacyjnej a nie o modzie albo lolkotach? Paaanie kto na to bedzie wchodził. A na przykład jak będę chciał znaleźć jaki płynny uszczelniacz instalacji grzewczej z termami gazowymi przy utracie wody do 10 litrów dziennie zastosować, to gdzie znajdę? A tu pewnie będzie:D

 5. Z racji ograniczeń budżetowych i braku środków na zakup materiałów biurowych długopis jak najbardziej wskazany a ładowarkę mogę oddać do służbowego auta w zamian za to, że pisze ze służbowego komputera:)

 6. Niby proste i codziennie używane przedmioty, ale gustownie i ze smakiem zrobione potrafią wzbudzić chęć ich posiadania. Gratulacje dla projektanta.Warto je mieć.

 7. ehh.. ile bym nie miał w samochodzie długopisow i tak zawsze kiedys ktorys jest potrzebny to nie pisze, wiec liczę ,że taki biały nie zawiodł by moich oczekiwan :)
  Ładowarka podstawa dla telekomunikacyjnego kierowcy .

 8. Coś zapisać to jest sztuka,gdy ktoś-jak ja wciąż go szuka,
  a telefon wtedy pada,kiedy się do auta wsiada…
  Więc ten zestaw akuratny bardzo byłby mi przydatny… ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *